RUFLEX kraigo ventiliacija (juoda)

Gamintojas: RUFLEX
Prekės kodas: Ruflex-kraigo-ventiliacija
Prieinamumas: Sandėlyje
4.47€
Be PVM: 3.69€

Kiekis

 

Kaina nurodyta už vieną 0,60 metro vnt. (spalva juoda)

Prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas.

Bituminio stogo kraigo ventiliacija

Kraiginė ventiliacija turi neabejotinų privalumų, ir vienas svarbiausių – tai, kad stogo konstrukcija yra vėdinama visu jos ilgiu, o ne tik konkrečiose stogo vietose. Toks ventiliavimo principas užtikrina puikią oro cirkuliaciją, leidžia iš stogo konstrukcijos pasišalinti susidariusiam kondensatui ir apsaugo nuo perkaitimo vasaros karščių metu. Stogo konstrukcija ir jos elementai gerokai ilgiau išlieka kokybiški, patvarūs ir išsaugo puikias technines savybes.

“K-Vent” tinka ir horizontaliems ar nedidelio nuolydžio stogų kraigams bei stogo ir pastato susikirtimo vietoms. Jis turi net tris lenkimo linijas, kurios leidžia montavimo metu jį sulenkti per tris vietas ir užtikrinti taisyklingą, suapvalintą stogo formą. Oras įrengtais ventiliacijos kanalais juda taisyklingai, puikiai vėdindamas visą stogo konstrukciją.

Kraiginės ventiliacijos elementas yra patogus darbui, mat išlieka elastingas net ir esant žemai temperatūrai bei pasižymi puikiu atsparumu mechaniniam poveikiui – lengvai išlaiko suaugusio žmogaus svorį. Tam, kad būtų paprasta išlaikyti tiesią montavimo liniją, numatytos specialios elementų jungties vietos, o jų tvirtinimui prie stogo – 6 specialios vietos varžtams ir pažymėta linija vinims.

Patogus kraigo ventiliacijos elementų dydis leidžia montavimo procese sumažinti nupjaunamų detalių kiekį. Jungčių paslankumas užtikrina, kad konstrukcija išliks nepažeista, net kitiems stogo elementams kiek pajudėjus.

Kraiginės ventiliacijos elementui “K-Vent” nereikalinga jokia papildoma priežiūra eksploatacijos metu. Jis pakankamai sandarus, todėl į stogo konstrukciją nepaklius sniegas, šoninis lietus ir vėdinimo angos neužsikimš šiukšlėmis, kurias reikėtų kartas nuo karto išvalyti. Nėra ir jokių papildomų detalių, kurios ateityje galėtų sukelti ventiliacijos veikimo nesklandumų. Tai ilgaamžis įrenginys, kuris užtikrins dar geresnę jūsų stogo kokybę.

Šis ventiliacijos elementas padės jūsų stogui išlikti išoriškai patraukliu, mat iš išorės yra beveik nepastebimas. Įsitikinkite patys, peržvelgę “K-Vent” nuotraukų galeriją.

Techniniai duomenys:

  • Dydis – 360×600 mm.
  • Spalva – juoda,
  • Svoris – 550 g.
  • Įpakavime 10 vnt, t.y. 6 tiesiniai metrai.
  • Pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko.

Garantija – 50 metų!

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras