Purkštuvas SAMANOS STOP 1L - 5kv.m.

Prekės kodas: 4751018091189
Prieinamumas: Sandėlyje
7.11€
Be PVM: 5.88€

Kiekis

 

Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas

Priemonė skirta visoms akmens, granito, betono ir grindinio akmens paviršių rūšims.

Pakuotė:

1,0 litro gatavo naudojimui skysčio pakaks apdoroti 5-6 m2

 

Pranašumas:

 

Priemonė naudojama samanų, kerpių, dumblių ir kitų išaugimų pašalinimui. Ji neveikia kitų augalų (krūmų, gėlių, žolės ir kt.) žaliosios masės. Produktas nėra toksiškas ir yra nekenksmingas naminiams gyvūnams.

Kaip apsaugoti įvairių statinių paviršius nuo samanojimo?

Kaip apsaugoti įvairių statinių paviršius nuo samanojimo?Samanojimas mūsų klimato zonoje – natūralus gamtos reiškinys. Paprastai samanos želia ten, kur ore laikosi pakankamas drėgmės kiekis ir patenka nedaug tiesioginių saulės spindulių.

Nesiimant jokių veiksmų, ilgainiui samanos gali užkariauti ne tik veją prie jūsų namo, bet ir grindinį, laiptus, sienas ar net stogą. Ir šiam reiškiniui visiškai nesvarbu, kokios medžiagos danga pasitaiko pakeliui.

Laikui bėgant samanos pradeda kenkti – ardyti betoną, metalą, pūdyti medį. Taigi kovoti su samanomis reikia pradėti kuo anksčiau, tada pašalinimo procesas truks trumpiau ir bus efektyvesnis. Šiam tikslui Jums padės naujos kartos priemonė nuo samanojimo SAMANOS-STOP. Ja apdorotas paviršius nebesamanoja, o efektas išlieka ilgai – net iki penkerių metų.

Skirtingai nei mechaninis samanų pašalinimas (gramdymas, plovimas), SAMANOS-STOP sunaikina net mažiausias samanų liekanas paviršiaus mikroįtrūkimuose ir ilgam apsaugo jį nuo naujų samanų atsiradimo.

Kaip apsaugoti įvairių statinių paviršius nuo samanojimo?

Ši medžiaga yra saugi aplinkai. Ji priklauso biocidų grupei ir veikia tik samanas bei žaliąją dumblių masę. Net jeigu ją naudojate šalia kitų augalų, pavyzdžiui, vejoje, SAMANOS-STOP sunaikins tik samanas ir dumblius.

Ši priemonė nekenkia ir medžiagų paviršiaus struktūrai ar spalvai, todėl ją visiškai saugu naudoti net ant jautriausių namo fasado paviršių.

Paviršiaus apdorojimas preparatu SAMANOS-STOP turėtų būti atliekamas, kai bent 12-24 valandas nėra prognozuojamas lietus, nes krituliai gali nuplauti skystį. Rudenį bei pavasarį priemonę rekomenduojama naudoti pirmoje dienos pusėje dėl didelės drėgmės naktį ir rasos ryte.

Tačiau tuo metu neturėtų būti naktinių šalnų, kurios gali sumažinti tirpalo efektyvumą. Vasarą – geriausias laikas yra vėlus vakaras, kai saulė jau nusileidusi, nes kaitri saulė ir šiltas oras per dieną preparatą gali išdžiovinti.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras