Elektrinė žoliapjovė-trimeris Gardena ComfortCut Plus 500/27

Gamintojas: Gardena
Prekės kodas: 967242701
Prieinamumas: Sandėlyje
74.79€
Be PVM: 61.81€

Kiekis

 

Prekės pristatomos per 4-6 darbo dienas.

Lengva žoliapjovė „GARDENA ComfortCut Plus 500/27“, kurią labai lengva naudoti, labiausiai tinka ilgiems vejos pakraščiams ir sunkiai prieinamoms vietoms pjauti.

500 W variklis yra itin galingas, tad užtikrina galingą ir ilgalaikį žolės pjovimą. Su valo tiekimo antgalio mechanizmu visada galite būti tikri, kad pjovimo metu valas yra tinkamo ilgio.

Itin ilga ir lengvai reguliuojama papildoma rankena užtikrina patogią ir ergonomišką stovėseną darbo metu.

Kad dirbti būtų patogiau, teleskopinį kotą galite pritaikyti savo ūgiui.

 Dėl 90° pakraščių pjovimo funkcijos galima lengvai nupjauti nusvirusius pakraščius. Patogų darbą užtikrina kreipiantysis ratukas.

Reguliuojamas koto kampas ties žoliapjovės pjovimo galvute užtikrina lengvesnį darbą sunkiai prieinamose vietose, pavyzdžiui, po batutu arba sodo suoliuku. Pjaudami arti lysvių ir gėlynų, galite atlenkti augalų apsaugos lankelį, kad apsaugotumėte augalus.

Pirminį gaminio surinkimą galima atlikti be jokių įrankių.

Pjovimo plotis yra 270 mm.

Dėl labai ilgos ir lengvai reguliuojamos papildomos rankenos darbas su žoliapjove tampa ypač patogus. Be to, teleskopinį kotą galima individualiai pritaikyti pagal naudotojo ūgį.

Šalia esančius augalus galima apsaugoti, naudojant augalų apsaugos lankelį. Priklausomai nuo darbinės situacijos, šis apsauginis lankelis lengvai nulenkiamas į vieną pusę.

Pareguliavus koto kampą ties žoliapjovės galvute, tampa lengviau pjauti sunkiai prieinamose vietose, pavyzdžiui, po batutu ar sodo suoliuku.

Perjungti į skirtingus darbo režimus (pjovimas – pakraščių pjovimas – apaugusių krūmais vietų pjovimas) paspaudžiant mygtuką. Darbas tampa labai lengvas ir nesudėtingas.

Didelis ratukas patogiam ir lengvam vejos pakraščių pjovimui.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras