Akumuliatorinė vejapjovė Gardena PowerMax™ Li-40/32 su baterija

Gamintojas: Gardena
Prekės kodas: 967085901
Prieinamumas: Sandėlyje
290.39€
Be PVM: 239.99€

Kiekis

 

Prekės pristatomos per 4-6 darbo dienas.

40V/2.6Ah Li-Ion be šepetelių

Pjovimo plotis 32cm

Surinkėjas 30litr.

pj. aukštis 20-60mm

QuickFit

greitas įkroviklis ~90min;

plastmasinis  korpusas

Svoris 8,9 kg;

žolės šukos; kompaktiška sulankstoma

iki 280m2 plotui

 

Pjaukite naudodami akumuliatoriaus maitinimą ir be jokių laidų!

 

Gerai prižiūrima veja turi būti reguliariai pjaunama. Tai akivaizdu. O tam reikalingas elektros maitinimas varikliui, kad pjovimas būtų patogus ir greitas. Kyla klausimas, kokią žoliapjovę pasirinkti: elektrinę, benzininę ar su akumuliatoriumi? Kiekviena žoliapjovių rūšis turi savo privalumų, bet tik vieną galima naudoti be laidų ir degalų – žoliapjovę su akumuliatoriaus maitinimu. GARDENA dabar turi dvi naujas „Accu“ įkraunamas žoliapjoves „PowerMax“ su keičiamais galingais ir lengvai prižiūrimais ličio jonų akumuliatoriais ir specialia ašmenų technologija. Dabar galite pjauti surenkant ar mulčiuojant žolę daug patogiau.

Naujoji GARDENA „Accu“ įkraunama žoliapjovė „PowerMax“ 36 A Li pjauna 36 cm pločiu ir turi keičiamą GARDENA Li-Ion 40 V/3,0 Ah akumuliatorių. Akumuliatoriai turi patogią rankenėlę nešiojimui ir yra lengvai ir greitai išimami. Jie yra labai lengvi ir gali būti įkraunami bet kuriuo metu. Pjaunant LED ekranas rodo akumuliatoriaus įkrovimo lygį.

Visiškai įkrovus akumuliatorių, energijos pakaks vidutinio dydžio vejai. Jei reikia pjauti ilgiau ir norite dirbti be pertraukos įkrovimui, gali papildomai įsigyti vieną ar du GARDENA Li-Ion 36 V keičiamus akumuliatorius su 3,0 Ah ar 4,5 Ah, kurie tiks kiekvienai GARDENA „Accu“ įkraunamai žoliapjovei „PowerMax“.

Unikali naujoviška ličio jonų akumuliatoriaus technologija, naudojama naujosiose GARDENA „Accu“ įkraunamose žoliapjovėse „PowerMax“, suteikia didžiausią įmanomą naudojimo ir priežiūros patogumą: Trys viename – pjaukite, surinkite ir mulčiuokite žolę, naudodami vieną gaminį. Reguliuojamas pjovimo aukštis, didelis žolės rinktuvas, kurį lengva nuimti ir ištuštinti, dideli galiniai ratai optimaliam manevringumui, ergonomiškas valdymas ir speciali ašmenų technologija, leidžianti pjauti itin tiksliai.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras